FRESH PIZZA WINOGRADY

Najlepsza
pizza

Kebab, tortilla z dowozem w mieście!
Pizza pepperoni
od 16,99 zł
Pizza margaritta
od 17,99 zł
Pizza vegetariana
od 17,99 zł

O nas i nasi partnerzy.

Fresh Pizza - nasza historia zaczęła się w 2011. Wtedy powstał pierwszy lokal na poznańskim Grunwaldzie. W raz z rozwojem i sukcesami na rynku otworzyliśmy kolejne oddziały, na Winogradach i Ratajach.

Dowozimy pizzę w całym Poznaniu i okolicach. Zamówienia przyjmujemy codziennie od 12-24. Specjalizujemy się wypieku pizzy Amerykańskiej, pizzy FASZEROWANEJ i kurczaków Hot & Spicy. To właśnie pizze Faszerowaną wprowadziliśmy w Polce pierwsi. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem u Naszych Klientów. Jest to pizza podwójna-dwie warstwy przeplatane farszem. Zapraszamy do spróbowania Naszych Pizz :)

Zamawiaj online!

Złóż zamówienie u nas online

Aktualnepromocje!

Zamów do pracy, a otrzymasz:
  • 10% rabatu
  • przy zamówieniu powyżej 100zł 15% rabatu
Od poniedziałku do środy każda druga średnia (tańsza) pizza tradycyjna za pół ceny W lokalu każda średnia pizza tradycyjna do nr 16 za 16 - staka!!! Pizza z odbiorem osobistym 10% rabatu Zamów powyżej 60zł, a otrzymasz 2 litry pepsi gratis Na życzenie klienta do pizzy w rozmiarze dużym i mega sos gratis! *Promocje się nie łączą
**o wyborze promocji prosimy informować przy składaniu zamówienia. Promocje dostępne tylko na naszej stronie lub przy składaniu zamówień telefonicznie.

Strefa i koszty dowozu

Sprawdź za jaką cenę dojedziemy do Ciebie
Wartość minimalnego zamówienia 19 zł
os.Orła Białego / Żegrze/ Polan / Powstań Narodowych / Oświecenia / Lecha / Armii Krajowej / Rzeczypospolitej / Starołęka do przejazdu od 19 zł
os.Czecha / 1000-lecia / Chartowo / Rusa / Wilda/ Zodiak / Piotrowo / Św.Rocha / Milczańska / Katowicka / Polanka / Przemysława od 25 zł (poniżej dopłata za dowóz 3 zł )
Centrum/Dębiec /Kobylepole Starołęka za przejazdem od 30 zł (poniżej dopłata za dowóz 5zł )
Antoninek / Krzesiny / Szczepankowo / Luboń od 45 zł ( poniżej dopłata za dowóz 7 zł )
Głuszyna / Czapury od 50 zł ( poniżej dopłata za dowóz 9 zł )
Daszewice od 70 zł (poniżej dopłata za dowóz 10 zł )
* od godz. 22:00 dopłata 2 zł do każdego zamówienia za dowóz nocny

Nasi partnerzy