Fresh

Kochasz włoskie danie narodowe we wszystkich odmianach, ale wariant z serowym wypełnieniem brzegów Ci się znudził? Co powiesz na przysmak z nadzieniem rozmieszczonym równomiernie w całym cieście? Spróbuj, jak smakuje pizza faszerowana, a przekonasz się, że Poznań to faktycznie miasto doznań… kulinarnych!

Pizza faszerowana – jedyne takie menu w Poznaniu

Oryginalna potrawa, którą przyrządzamy od kilkunastu lat, to nieco urozmaicona wersja kultowego włoskiego dania. Satysfakcjonująca ilość sera i wielu innych składników zostaje przykryta kolejną warstwą ciasta oraz farszu i polana sosem pomidorowym. W tym przypadku dodatki znajdują się więc zarówno na wierzchu, jak i w środku.

Jeśli będziesz w Poznaniu, musisz skosztować apetycznego faszerowanego placka, skrywającego wewnątrz smakowitą kompozycję. Danie dostępne w trzech rozmiarach: 33, 40 albo 50 cm.

Najlepsza pizza z farszem w Poznaniu

Podwójne nadzienie to dwa razy więcej radości z jedzenia. Nasza wyjątkowa faszerowana potrawa nieprzerwanie od 2011 roku wzbudza ogromne zainteresowanie klientów. Jej chrupiące brzegi oraz delikatne wnętrze z rozpływającym się serem i mnóstwem dodatków nie mają sobie równych. Sieć lokali oferuje też możliwość dowozu na terenie całego Poznania.

Drożdżowy placek wypełniony farszem na bazie sosu i aromatycznych ziół możesz zjeść z wybranym toppingiem. Skosztuj ulubionej hawajskiej, margherity albo capriciosy w wersji z nadzieniem pomiędzy dwiema warstwami. W szerokiej ofercie jest też między innymi faszerowana pizza z wypełnieniem klasycznego kebaba albo hamburgera, piekielnie ostra wersja meksykańska oraz kilka opcji wegetariańskich.

Jedyna taka pizzeria w Polsce w zaprasza na smaczną i niecodzienną ucztę do Poznania! Najlepsza pizza z farszem w stylu chicagowskim naładowana po brzegi serem i innymi składnikami tylko u nas.